İstanbul İçi Elektrikçi Hizmetlerimiz :

Hertürlü Elektrik Arıza Tespit 7/24 Hizmet Veren Ustalarımız Tarafından Hızlıca Çözüme Kavuşturulur.

Elektrik Arızalarında Acil Modahale Hayati Önem Taşımaktadır.

Heleki Günümüzde Olmazsa Olmazlardan Kaçak Akım Rölesi Çok Önem Taşımaktadır Evimizdeki Gizli Kahraman Diyebiliriz.
Peki Neden Gizli Kahraman Bu Kaçak Akım Rölesi :
Çünkü Varsayalım Banyomuzda Duş Alıyoruz Ve Aniden Su Tesisatımız Ve Elektrik Tesisatımız Aynı Anda Yolları Bir Yerde Kesişti O Anda Kaçak Akım Olmaz Ise Hayatımız Son Bulabilir.
Kaçak Akım Rölesi Ise Hayat Kurtarır Sigorta Atar Ve Siz Zarar Görmezsiniz.
Sigorta Arızalarınızda 7/24 Hizmet Veren Ustalarımız Tarafından Hızlıca Çözüme Kavuşturulur.

Kaçak Akım Rölesi Neden Atar

Elektrik Tesisatın da oluşan bu aşırı voltaj kaçak akım koruma şalterlerinin kaçak akım olarak etkilediği akım darbelerine neden olabilir. Bu nedenle aşırı gerilim darbeleri oluşması sırasında kaçak akım koruma röleleri devreyi açabilirler.

Elektrik Sigorta Arızaları

Elektrik sigortası arızaları çoğu zaman elektrikle çalışan eşyalarımıza zarar verebilecek duruma gelebilir. Düşük gerilim ve yüksek gerilim sebebi neticesinde sigortalar atabilmektedir. Sigortalarınızın eski olması da zamanla yıpranıp sorunlar çıkarmasına sebep olabilmektedir.

Elektrik Tesisatı Bakım & Yenileme

Elektrik tesisatları göz önünde olmayabilir. Taşıdığı riskten dolayı yetkisiz müdahaleler sonucu istenmeyen kazalara sebebiyet vermesi ile biliriz. Eğer bir elektrik tesisatında sorun mevcutsa burada yapılması gereken en doğru hamle bir yetki ve yeterliliklere sahip, mesleki…

Elektrik Arıza Servisi

Elektrik arıza sevisi durumunda, profesyonel bir elektrik arıza servisiyle iletişime geçmek önemlidir. Elektrik arıza servisi, elektrik sistemindeki sorunları teşhis eder, arızayı giderir ve elektrik sisteminin güvenli ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.

Topraklama Hattı Çekimi

Topraklama hattı, prizlerde bulunabilecek herhangi bir kaçak olması durumunda elektrikli cihazlara bu durumu yansıtmamak için gövdesindeki iletken yardımıyla toprağa kadar uzanan bağlantıyı kullanarak yaptığı koruma işlemidir.

Ofis Tadilatı ve Ofis Dekorasyonu

Ofis tadilatı ve ofis dekorasyonu insanların önem verdiği alanlardan biridir. Çalışanları motivasyonu bulunduğu mekanlardan dolayı etkilenebilmektedir. Ayrıca bir müşterinizin, hakkınızda iyi bir izlenime kapılmasını istiyorsanız ofis dekorasyonunuza önem vermeniz gerekmektedir.

Elektrik Panosu Kurulumu

Elektrik panosu kurulumları riskli ve zor bir işlemdir. Bir yapının en önemli bağlantısı elektrik panosudur. Bu panodan dairelere uzanan elektrik sistemi panodan çıkmaktadır. Royal Elektrik olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kullanılabilecek pano tipini seçiyoruz.